Har du en kurv full av enkeltnøster og garnrester, og tenker du ofte: «Hva kan jeg lage med restegarnet mitt?» 52 Weeks of One-Skein Knits er en bok full av inspirasjon! Med hele 52 oppskrifter, som hver bruker maks 100 gram garn, får du massevis av muligheter til å trylle restegarnet om til nye favoritter.
"52 Weeks of One-Skein Knits" er den niende boken i Laine Publishings svært populære 52 Weeks-serie og hyller gleden ved og allsidigheten til ett enkelt garnnøste. Boken inneholder 51 strikkeoppskrifter og én hekleoppskrift, laget av 50 dyktige designere fra hele verden og omfatter luer, sokker, sjal, hals, krager, hetter, pannebånd, håndleddsvarmere og votter.
Dette er en bok mange strikkere har ventet på! Den er perfekt for å bruke opp enkeltnøster og garnnøster som har samlet seg opp i garnlageret – de som nærmest trygler om å bli til noe fint!

Er du en av dem som er god til å bruke opp restene dine kan vi kanskje også friste med at vi har fått inn nye farger i La Bien Aimée sitt deilige Cashmerino garn og sokkegarnet Merino super sock. Disse er også perfekte for oppskriftene i "52 weeks of One-Skein knits".
Cashmerino

La Bien Aimee Cashmerino er håndfarget garn i en overdådig blanding av merinoull og cashmere, med en touch av nylon for bedre holdbarhet. Hver vidunderlig myke bunt med Cashmerino inneholder 433 meter garn, som gjør det perfekt til større prosjekt. Dette garnet kan brukes til "fingering" eller "light fingering" oppskrifter, og egner seg til sjal og gensere.
Merino super sock

La Bien Aimée Merino Super Sock er et mykt, glatt og solid sokkegarn som vil være like flott for sokker som for andre plagg og tilbehør. Håndfarget garn i La Bien Aimee sine herlige farger fra "Miyazaki"-kolleksjonen, der hun har latt seg inspirere av berømte karakterer fra japanske tegneserier. 425 meter på 100 gram bunt.